Az Egyházközség pályázatai – MFP-EKT/2019-3005102401

Tájékoztatásul hirdetjük, hogy Kormányunk pályázatot írt ki 2019-ben a Magyar Falu program keretében „A helyi egyházi közösségi terek fejlesztése”  címmel, hogy az 5000 fő alatti településeket segítse.

A Valkói Egyházközség benyújtotta a pályázatát a plébánia felújítására, amely támogatást nyert.

Azonosítószám: MFP-EKT/2019-3005102401

A vissza nem terítendő támogatás összege 14.665.509 Ft, azaz tizennégymillió-hatszázhatvanötezer-ötszázkilenc forint.

Örömünkre szolgál, hogy ez a pályázati lehetőség gazdagítja Egyházközségünket, megújulhatott a plébánia, és így méltó módon szolgál közösségi összejövetelek színhelyéül. Hálásan köszönjük Kormányunknak a támogatást.

 

Képek a felújítás előtti állapotról:

Képek a felújítás alatti állapotról:

 

Felújítás után:

 


KAPCSOLÓDÓ CIKKEK:

Címkék:  

Szóljon hozzá!

Használhatja ezeket a HTML elemek és attribútumok: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

©2016 idStudio & SMThemes.com
IMPRESSZUM