ÁLLÁSHIRDETÉS – Dabas és Környéke Vízügyi Kft.

Dabas és Környéke Vízügyi Kft.

Bagi Üzemigazgatóság

Valkói Üzemmérnökség

H-2114 Valkó, Szabadság út 1/A

( +3628/484-582,  +3628/462-017,  * 2114.Valkó, Szabadság út 1/A, E-mail: [email protected]

Adószám: 10800870-2-13, Számlaszám: OTP Nyrt. Gödöllői Fiók 11742049-20018054

ÁLLÁSHIRDETÉS – Csőhálózati szerelő

  • Munkavégzés helye: DAKÖV Kft. Bagi Üzemigazgatóság, Valkói Üzemmérnökség
  • Szerződés típusa:határozatlan idejű
  • Munka jellege:fizikai
  • Jelentkezési határidő:2016.10.31.

Társaságunk a Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok települések viziközmű szolgáltatója.  Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Ha fontos Neked, hogy munkaadód megbízható legyen, akkor várunk a valkói üzemmérnökség csapatába csőhálózati szerelő munkatársnak!

TE vagy az ideális jelölt, ha

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • hasonló munkában tapasztalatot szereztél
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • az érintett három településen laksz

Előnyt jelenthet

  • vízvezeték-szerelő vagy csőhálózati szerelő végzettséged
  • nagyfokú önállóság, igényesség jellemez

Feladataid lesznek

  • vízhálózat üzemeltetésével, hibaelhárításával, karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása a csoportvezető iránymutatásai alapján, heti 40 órás munkarendben

Amiért érdemes jelentkezned

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok

Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzodat a [email protected] email címre a pozíció nevének megjelölésével.